0
chwileczkę...
Kursy pierwszej pomocy

Kursy pierwszej pomocy

Praktyczne szkolenia i kursy pierwszej pomocy

Kursy pierwszej pomocy
Kursy pierwszej pomocy
Kursy pierwszej pomocy

Kursy organizujemy we własnym Ośrodku Szkolenia oraz w siedzibach klienta.

Obowiązek wyznaczenia pracowników przeszkolonych w udzielaniu pierwszej pomocy, odpowiedzialnych za obsługę punktów pierwszej pomocy i apteczek spoczywa na każdym pracodawcy, niezależnie od liczby zatrudnionych osób.

Organizujemy Kursy Pierwszej Pomocy składające się z zajęć teoretyczno-praktycznych w wymiarze 8 do 16 godzin, adresowane dla firm i przedsiębiorstw, oparte na międzynarodowych standardach Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego (AHA), przygotowujące do praktycznego udzielania pomocy przedmedycznej poszkodowanym, realizujące ponadto założenia stawiane z zakresie pierwszej pomocy w ramach BHP. 

Podstawowym celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności postępowania w stanach zagrożenia zdrowia lub życia według najnowszych standardów medycznych. Dlatego też wiedza i poziom przygotowania kursantów zostanie zweryfikowany testem wstępnym i kończącym. Kładąc duży nacisk na działania praktyczne cały kurs zakończy się realistyczną symulacją wypadku z udziałem kursantów, którzy samodzielnie podejmą działania ratunkowe. Równie ważnym aspektem szkolenia będzie nauka samodzielnego wdrażania procedur pierwszej pomocy w systemie organizacyjnym firmy przez samych kursantów. Kurs zakończy się wydaniem zaświadczeń.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w kursach z zakresu pierwszej pomocy. 

zaufali nam

Nasi Klienci

INK
PROBILD
MONINI
DUNI
DFDS
IMGW
LB
Candy 1
Groclin
Lynx
podgig
pow
sob
usi