0
chwileczkę...
E- Learning BHP

E- Learning BHP

Samokształcenie kierowane, to forma coraz popularniejsza również wśród pracowników. Łatwość przyswojenia materiału, quizy sprawdzające wiadomości na koniec modułu tematycznego, a wszystko w przystępnej wizualizacji i na platformie internetowej.

E- Learning BHP
E- Learning BHP
E- Learning BHP

Samokształcenie kierowane, to forma coraz popularniejsza również wśród pracowników

Łatwość przyswojenia materiału, quizy sprawdzające wiadomości na koniec modułu tematycznego, a wszystko w przystępnej wizualizacji i na platformie internetowej.

Lektor głosowy w trakcie szkolenia z pewnością utrwali wiedzę i pomoże przygotować się do końcowego egzaminu. W trakcie szkolenia, każdy z uczestników ma możliwość swobodnego powrotu, do miejsca gdzie zakończył w dogodnym dla siebie momencie prezentacje i co najważniejsze zawsze w czasie trwania kursu można skonsultować kwestie dotyczące bhp z właściwym w tej dziedzinie ekspertem.

Do pracy z naszymi kursami polecamy przeglądarki Firefox, Chrome lub Opera. Jeżeli nie masz jednej z nich zainstalowanej na swoim komputerze -  kliknij na wybrane logo na naszej platformie aby pobrać wersję instalacyjną.

Szkolenia dla części grup pracowniczych proponujemy również w języku angielskim.

 

E-learning

Wersja demo

Sprawdź zalety naszego systemu w formie zdalnego kursu.
Jeżeli masz pytania lub chciałbyś zapisać się na szkolenie zapraszamy do kontaktu!

zaufali nam

Nasi Klienci

INK
PROBILD
MONINI
DUNI
DFDS
IMGW
LB
Candy 1
Groclin
Lynx
podgig
pow
sob
usi