0
chwileczkę...
O firmie

O firmie

ERGO BHP to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w bezpieczeństwie i higienie pracy

O firmie
O firmie
O firmie

ERGO BHP to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w bezpieczeństwie i higienie pracy, doradztwie oraz wdrażaniu wysokich standardów kultury bezpieczeństwa.

Oferujemy najlepsze, profesjonalne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kursy pierwszej pomocy, dostosowane indywidualnie do potrzeb Państwa firmy, a także usługi związane z wykonywaniem zadań służby BHP i oceną ryzyką zawodowego. Jesteśmy specjalistami, dlatego pracujemy w oparciu o kanony, dzięki którym system bezpieczeństwa będzie prawidłowo funkcjonował w każdym zakładzie pracy. Warto dodać, że wszystkie szkolenia BHP wykonujemy profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach.

Nasi pracownicy to wysokiej jakości profesjonaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby usługi wykonać na najwyższym poziomie. To zarówno osoby młode jak i doświadczone, których wiedza, charyzma, doświadczenie oraz znajomość prawa pomogą rozwiązać każdy problem i wyjaśnić każdą zawiłość. Dzięki temu pracownicy Państwa firmy będą z jeszcze większą uwagą podchodzić do zagadnień związanych z bezpieczeństwem w miejscu pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  ERGOBHP to gwarancja rzetelności w przekazywaniu wiedzy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa w Państwa przedsiębiorstwie.

 

 

 

 

zaufali nam

Nasi Klienci

INK
PROBILD
MONINI
DUNI
DFDS
OSRAM
Schulman
AN STUDIO
IMGW
VW
Candy 1
euro
Groclin
Lynx
podgig
pow
sob
usi